SFR DIŞ TİCARET A.Ş

Su Teknolojileri : Yer altı içme - kullanma ve atık su depolama sistemleri HDPE tanklar imal ediyoruz.
Yağ ayırıcılar: Endüstriyel mutfaklar, restoranlar için organik yağ ayırıcılar Petro-Kimya Endüstrisi için Madeni yağ ayırıcılar.
Gıda sektörüne yönelik ambalaj malzemeleri : Hazır yemek için fırın ve mikrodalga pişirmeye uygun alüminyum kaplar,rasyon paketler PVC strecth film üretimi.

Çevre, Doğa ve Yaşam için Yeni Teknoloji

2010 yılında Bursa'da kurulan SFR DIŞ TİCARET A.Ş; demir çelik, nakliye, su teknolojileri, gıda ve ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren INCOVEST Gurubunun Türkiye’deki kuruluşudur.

Su Teknolojileri :
Yer altı içme - kullanma ve atık su depolama sistemleri (HDPE tanklar)  Bursa'daki fabrikada imal ediliyor. Biyolojik evsel paket arıtma sistemleri, terfi istasyonları, muayene bacaları, yağmur suyu toplama ve geri kullanım sistemleri

Yağ ayırıcılar:
Endüstriyel mutfaklar, gıda üretim tesisleri, restoranlar  için organik yağ ayırıcılar,  Petro-Kimya endüstrisi için madeni yağ ayırıcıları 

Gıda sektörüne yönelik ambalaj malzemeleri :
Hazır yemek için fırın ve mikrodalgada ısıtmaya uygun alüminyum kaplar, Gıdalar için rasyon paketler, PVC strecth film (Et ve meyve sebze için gıda ile temasa uygun) (Yağ, süt ürünleri, peynir vs.. hariç)

UNSERE PRODUKTE

Wasser und Senkgruben-Tanks

Die Tanks werden mit deutschem und französischem technischem Wissen in der Türkei hergestell...

Haus-Kläranlagen

ACTIBLOC, Aktivierte biologische Abwasser-Schlammbehandlungssysteme (SBR), die für häusliche...

Regenwasser Sammlung / Benutzung

Regenwasserfiltration und Deponierungssystem „Sparen Sie Geld und schützen Sie somit die Um...

Ölabscheider / Halter

Was ist ein Ölabscheider / Halter?   Der Ölabscheider oder Ölabscheider ist eine Einr...

SFR; Güvenilir, Hızlı, Kaliteli Hizmet ve Ürünleri ile Çözüm Ortağınız.

Çözüm Ortaklarımız

Müşterilerimizin mevcut ve değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hizmet ağımıza kattığımız dünyanın önde gelen firmaları çözüm ortaklarımızdır. SFR, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için, alanlarında yetkin çeşitli çözüm ortakları ile işbirliği yapmakta ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları için en etkin ve sürdürülebilir çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Bei Problemen und Fragen helfen wir Ihnen gerne weiter.

Kontakt
SFR DIŞ TİCARET A.Ş
SFR DIŞ TİCARET A.Ş 2010 yılında Bursa'da kurulmuştur. Demir Çelik, Nakliye, Su Teknolojileri, Gıda ve Ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren INCOVEST Gurubunun Türkiye’deki kuruluşudur.
-