SFR DIŞ TİCARET A.Ş

Su Teknolojileri : Yer altı içme - kullanma ve atık su depolama sistemleri HDPE tanklar imal ediyoruz.
Yağ ayırıcılar: Endüstriyel mutfaklar, restoranlar için organik yağ ayırıcılar Petro-Kimya Endüstrisi için Madeni yağ ayırıcılar.
Gıda sektörüne yönelik ambalaj malzemeleri : Hazır yemek için fırın ve mikrodalga pişirmeye uygun alüminyum kaplar,rasyon paketler PVC strecth film üretimi.

Çevre, Doğa ve Yaşam için Yeni Teknoloji

2010 yılında Bursa'da kurulan SFR DIŞ TİCARET A.Ş; demir çelik, nakliye, su teknolojileri, gıda ve ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren INCOVEST Gurubunun Türkiye’deki kuruluşudur.

Su Teknolojileri :
Yer altı içme - kullanma ve atık su depolama sistemleri (HDPE tanklar)  Bursa'daki fabrikada imal ediliyor. Biyolojik evsel paket arıtma sistemleri, terfi istasyonları, muayene bacaları, yağmur suyu toplama ve geri kullanım sistemleri

Yağ ayırıcılar:
Endüstriyel mutfaklar, gıda üretim tesisleri, restoranlar  için organik yağ ayırıcılar,  Petro-Kimya endüstrisi için madeni yağ ayırıcıları 

Gıda sektörüne yönelik ambalaj malzemeleri :
Hazır yemek için fırın ve mikrodalgada ısıtmaya uygun alüminyum kaplar, Gıdalar için rasyon paketler, PVC strecth film (Et ve meyve sebze için gıda ile temasa uygun) (Yağ, süt ürünleri, peynir vs.. hariç)

OUR PRODUCTS

Water and Septic Tanks

Storage tanks are produced in Turkey, with German and French technical knowledge.   P...

Domestic Treatment

ACTIBLOC, activated sludge biological treatment systems which can be used for domestic waste...

Collection / Use of Rain Water

Rain Water Filtration and Storage System "Save money, protect the environment!" The a...

Oil Interceptor (Separator) / Holder (Trap)

What is Oil Interceptor (Separator) / Holder (Trap)?   The oil holder or oil intercep...

SFR; Güvenilir, Hızlı, Kaliteli Hizmet ve Ürünleri ile Çözüm Ortağınız.

Our Solution Partners

Müşterilerimizin mevcut ve değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hizmet ağımıza kattığımız dünyanın önde gelen firmaları çözüm ortaklarımızdır. SFR, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için, alanlarında yetkin çeşitli çözüm ortakları ile işbirliği yapmakta ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları için en etkin ve sürdürülebilir çözümleri sunmaya devam etmektedir.

We will be happy to assist you with any problems or questions.

Contact Us
SFR DIŞ TİCARET A.Ş
SFR DIŞ TİCARET A.Ş 2010 yılında Bursa'da kurulmuştur. Demir Çelik, Nakliye, Su Teknolojileri, Gıda ve Ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren INCOVEST Gurubunun Türkiye’deki kuruluşudur.
-