Actibloc Arıtma Sistemleri

Kanalizasyon şebekesine bağlantı imkanı olmayan konutlarda kullanılır. Actibloc aktif çamurlu biyolojik arıtma sistemleri kimin içindir?Actibloc; sınırlı bir arsası olan ve ortak bir atık su şebekesine bağlanma imkânı bulunmayan müstakil bir evi, küçük bir müşterek mülkü, bir oteli veya kamp alanı olan 300 kişiye kadar olan sistemlerdeki tüm kullanıcılara ideal bir çözüm sunar.

CE işareti testleri süresince hangi tespitler yapılmıştır ? 42 haftalık test süresince sistemde ne mekanik ne de elektriksel arıza meydana gelmiştir. 

Aktif çamurlu arıtma istasyonunun bütün kısımları kolay  erişilebilir olarak nitelendirilmiştir. Aktif çamurlu arıtma istasyonu kötü koku yaymadığı gibi sistem sessiz çalışmıştır. CE testleri sonunda, Actibloc aktif çamurlu arıtma istasyonu teknik servislerimiz tarafından onaylanmış ve ölçülendirilmiş olduğu takdirde, boşaltmanın her üç senede bir defa yapılabileceği görülmüştür.Kolaylaştırılmış kurulum ve uygulamaHafifliği, az yer kaplaması ve az derinlik gerektirmesi sayesinde, küçük bir beko-loder ve uygun donanım ile Actibloc’u kurmak ve işletmeye almak için 2 kişinin 2 gün çalışması yeterlidir.Herhangi bir sorununuz ya da sorunuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Bize Ulaşın
Actibloc Arıtma Sistemleri - SFR DIŞ TİCARET A.Ş
SFR DIŞ TİCARET A.Ş 2010 yılında Bursa'da kurulmuştur. Demir Çelik, Nakliye, Su Teknolojileri, Gıda ve Ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren INCOVEST Gurubunun Türkiye’deki kuruluşudur.
actibloc-aritma-sistemleri-